Dlaczego warto wybrać wirtualne biuro?

0
2548

W obecnych czasach, kiedy wiele spraw załatwiamy przez internet siedząc wygodnie w domowym fotelu, również grono firm organizuje swoje działania w oparciu o pracę zdalną. Trend ten dotyczy zarówno nowo powstałych działalności, jak również tych prężnie działających na rynku, a także wolnych strzelców, tzw. freelancerów. Brak potrzeby wynajmowania powierzchni biurowej skutkuje wysokim zainteresowaniem stosunkowo nową usługą, jaką jest wirtualne biuro.

Czym jest wirtualne biuro?

To nic innego, jak udostępnienie prestiżowego adresu w wysokiej klasy biznesowym biurowcu, najczęściej zlokalizowanym w centrum dużego miasta. Dodatkowo usługa obejmuje obsługę korespondencji, a za dodatkową opłatą również wynajęcie biurka lub sali konferencyjnej na godziny.

Elastyczne rozwiązanie dla każdego

Elastyczność jest niewątpliwie największą zaletą wirtualnego biura na wynajem w Krakowie. Nie ma w tym żadnej przesady, bowiem to od klienta zależy, z jakich usług będzie korzystał. A do wyboru ma bardzo szeroki wachlarz, m.in.:

– pakiet podstawowy, który obejmuje najczęściej udostępnienie adresu rejestrowego i korespondencyjnego, a także obsługę sekretarską
– wynajęcie sal konferencyjnych, pojedynczych biurek i sal szkoleniowych na godziny lub dłuższy okres
– udostępnienie numeru telefonu stacjonarnego przypisanego konkretnie do danej firmy
– wsparcie asystenta
– wynajem komputera z dostępem do internetu i możliwością drukowania

Co ważne, profesjonalne firmy coworkingowe, jak np. Point Office z Krakowa, zachowują pełną dyskrecję, tzn., że klient, który przyjdzie na spotkanie do Twojej firmy nie będzie wiedział, że tak na prawdę nie jest to Twoja stała siedziba. Zostanie profesjonalnie przywitany przez obsługę i skierowany bezpośrednio do odpowiedniej sali.

Posiadanie adresu w tak prestiżowym miejscu jak biurowiec w centrum pozwala uzyskać także pole do uatrakcyjnienia oferty firmy oraz do szerszej i skuteczniejszej promocji. Taki adres z pewnością zrobi większe wrażenie na klientach niż założenie firmy pod adresem domowym.

[Głosów:1    Średnia:5/5]