ERY Food Machinery – tanie używane oraz nowe maszyny masarskie i spożywcze

0
800
ERY Food Machinery

Doskonałej jakości maszyny stanowią podstawę w każdym zakładzie produkującym i przetwarzającym żywność. Niezwykle ważna jest ich wydajność i wytrzymałość na wysokie obciążenia i nieustające procesy produkcji. Aby zapewnić sobie doskonałe osiągi i komfortowe warunki pracy dla swoich pracowników, powinieneś sięgnąć po sprzęt pochodzący od najlepszych producentów. Sklep ERY Food Machinery zajmuje się dystrybucją najlepszych maszyn dla przemysłu mięsnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Wydajne pakowarki – profesjonalna maszyna do próżniowego pakowania

Absolutną podstawą wyposażenia wielu zakładów spożywczych są funkcjonalne pakowarki próżniowe, które tworzą niezwykle szczelne zamknięcie w postaci mocnego zgrzewu. Pozwala to jedzeniu zachować świeżość przez dużo dłuższy czas.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno komorowe jak i bezkomorowe pakowaczki posiadające wiele nowoczesnych rozwiązań, z których korzysta wiele zakładów i lokalów gastronomicznych w całej Europie. Są one niezwykle wygodne w obsłudze i zapewniają niezwykle szybki proces pakowania. Dostępne w ofercie maszyny różnią się od siebie wagą i wielkością, dzięki czemu bez problemu znajdziesz model, który będzie pasował specyfikacją i gabarytami do Twojego zakładu. 

Nowoczesne kutry masarskie –  profesjonalne urządzenia do mięsa

Kuter masarski to sprzęt doskonale sprawdzający się podczas przygotowania farszu mocno rozdrobnionego, o wysokich parametrach wiązania masy. Służą do dokładnego rozdrabniania mięsa oraz innych produktów spożywczych. Wyróżnić możemy różne warianty tych maszyn posiadające trochę inne właściwości: kuter przelotowy, kuter misowy, kuter masarniczy próżniowy. 

W naszym asortymencie znajdziesz kutry masarskie takich producentów jak Kilia, Laska, Nowicki, Seydelmann, GEA, Talska, KG Wetter czy Dadaux. Są to firmy, które specjalizują się w dostarczaniu tego typu sprzętu do wielu polskich i światowych przedsiębiorstw i są bardzo cenione za doskonałą jakość oferowanych maszyn. Na ich precyzję wpływają specjalnie skonstruowane twarde i ostre noże wykonane ze stali nierdzewnej.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów dotyczących wybranych sprzętów.  Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i zapewniamy pomoc ze wszystkimi formalności związane z zakupem oraz transportem. Oferujemy także serwis urządzeń do przemysłu spożywczego oraz usługi związane z czyszczeniem. Jesteśmy również w stanie pozyskać na zlecenie klienta nowy lub używany sprzęt od zaufanych dostawców. Zapraszamy – ERY Food Machinery.

[Głosów:0    Średnia:0/5]