Szukasz kursu na wózki widłowe? Zrób go razem z Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach

0
665
kurs na wózki widłowe

W miejscowości, która znajduje się w województwie opolskim, odbywają się kursy i szkolenia dla osób, które chcą zmienić swoją dotychczasową pracę i zdobyć nowe kwalifikacje. CSZ w Krapkowicach prowadzi kompleksowe usługi szkoleniowe dla branży przemysłowej. Liczne certyfikaty i nagrody są dowodem tego, że specjalistyczna kadra instruktorów, przyczynia się do polepszenia rynku pracy i wyszkolenia wykwalifikowanych, przyszłych pracowników. Celem CSZ jest kształcić zawodowo. Jedną z przygotowanych ofert, jest kurs na wózki widłowe, które należą do najpopularniejszych szkoleń UDT.

Prywatny lub firmowy kurs na wózki widłowe. Stacjonarnie i online

Kurs na wózki widłowe w Centrum Szkolenia Zawodowego, odbywa się za pomocą trzech form kształcenia: w formie stacjonarnej, online lub live streaming, tj. kształcenie w rzeczywistym czasie, w wirtualnej przestrzeni. Rzetelne przygotowanie kursantów ma za zadanie przybliżyć ich do zdobycia uprawnień na wózki widłowe. W ramach zajęć, program obejmuje, m.in. budowę wózków jezdniowych, czynności operatora, przenoszenie ładunków, bezpieczną wymianę butli gazowej oraz zasady BHP. 

Egzamin składa się z części teoretycznej, w której kursanci muszą prawidłowo odpowiedzieć na 11 z 15 przygotowanych pytań. Jest to test jednokrotnego wyboru, a czas, jaki otrzymują, wynosi 30 minut. Po części pierwszej, następuje przejście do egzaminu praktycznego, w którym należy omówić zagadnienie dotyczące obsługi wózka widłowego i wykonać zadanie wyznaczone przez egzaminatora. Jeżeli i ona obędzie się bez błędów i komplikacji, egzamin zostaje zaliczony i kursant otrzymuje stosowny certyfikat. 

Praca jako operator wózka widłowego 

Jak już zostało wspomniane Centrum szkolenia zawodowego przygotuje uczestników do wykonywania zawodu w branży przemysłowej. Z racji wzmożonych inwestycji Polskich, jak i zagranicznych firm, w postaci magazynów, centrum logistycznych i wielu innych miejsc pracy, potrzebni są wykwalifikowani pracownicy do transportu palet i znajdującego się na nim towaru. 

W zależności od miejsca zatrudnienia, operator wózka widłowego może liczyć na wynagrodzenie w okolicach 3-4 tys złotych. Jego wysokość uzależniona jest, min. od wykształcenia, wielkości firmy, stażu pracy i wspomnianego wcześniej miejsca, w którym działalność jest prowadzona. Więcej zarobią pracownicy w dużych miastach lub ich okolicach. Z tego właśnie powodu, praca jako operator wózka widłowego, może być dla części społeczeństwa atrakcyjna, a dzięki szkoleniu w CSZ, bez problemu znajdą stabilne zatrudnienie. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]