Darmowy czy płatny program do faktur

0
2358

Nieustannie rozwijający się rynek IT oddaje w nasze ręce coraz więcej profesjonalnych programów dla firm. W dzisiejszych czasach zdecydowanie największą popularnością cieszą się oczywiście programy do fakturowania. Mowa tutaj nie tylko o płatnych, ale również i o darmowych aplikacjach. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, czy warto kupić porządny i prosty program do fakturowania, czy zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z darmowych rozwiązań.

Darmowy czy płatny program do faktur

Osoby, które decydują się na darmowy program do fakturowania, muszą mieć pełną świadomość, że w świadczonych usługach będą one oczywiście bardzo ubogie, dlatego też jest to doskonała propozycja przede wszystkim dla niewielkich firm, które dopiero wkraczają na rynek i poszukują oszczędności na każdym polu. Pamiętać należy również i o tym, że na naszym rynku jest wiele doskonałych programów, które są darmowe i dodatkowo mają możliwość dokupienia odpowiednich rozszerzeń. Jeżeli nasza firma będzie rozwijać się w dobrym kierunku, to w każdym momencie będziemy mogli wykupić odpowiedni abonament na dodatkowe funkcjonalności. Wybierając darmowe programy, warto upewnić się także, czy są one na bieżąco aktualizowane.

Płatne programy do faktur i magazynu

W dzisiejszych czasach bardzo dużą popularnością cieszą się przede wszystkim płatne programy do wystawiania faktur i magazynku, takie jak np. LoMag (faktury-lomag.pl). Największą zaletą płatnych programów jest pełna aktualizacja – zawsze mamy pewność, że pracujemy na bezpiecznej i stabilnej aplikacji, która dostosowana jest do aktualnych przepisów. Zdecydowana większość płatnych programów daje nam możliwość dodawania własnego logo firmowego. W przypadku darmowych programów, często dodawana jest notka, że faktura wygenerowana została przy pomocy darmowego programu. Bardzo wiele firm, nie mogą oczywiście pozwolić sobie na taką reklamę na sowich fakturach.

[Głosów:1    Średnia:5/5]