Sky Walk BE06 i BE08 – nowinki na treningowym rynku

0
2510

Już w czerwcu pojawią się w sklepach nowe produkty. Są to: BE06 SKY WALK i BE 08 SKY WALK. Bieżnie te występują w wersji z poręczą oraz bez.

Bieżnia BE06 – nowoczesna technologia

Bieżnia Sky Walk BE06 to urządzenie, z którego korzysta się z łatwością. Jest bardzo proste w obsłudze. Projektując ją, korzystano z widocznego w telefonach komórkowych trendu. Bieżnia jest więc lekka i cienka. Jej forma jest minimalistyczna. Ma wbudowany cyfrowy wyświetlacz zamiast dużego komputera. Nie posiada podłokietników. Postawiona zajmuje tylko 0,06m2. To urządzenie niewielkie i poręczne, co sprawia, że świetnie sprawdzi się do niewielkich mieszkań. Można ją bowiem przechowywać wszędzie. Co ważne, nie jest trudna do transportowania ze względu na swoją lekkość.

Posiada intuicyjny system rozpoczynania treningu oraz nowoczesny system kontroli prędkości. Wystarczy wejść na pas bieżny, by włączyć ten niesamowity sprzęt. Kiedy znajdziemy się bliżej wyświetlacza, prędkość wzrośnie, natomiast bliżej tylnej części bieżni, prędkość się zmniejszy. Wyświetlacz informuje o dystansie, czasie treningu oraz ilości wykonanych kroków. Model jest bardzo cichy, poziom hałasu wynosi zaledwie 65dB.

Zaletą urządzenia Sky Walk BE06 jest zastosowany w nim nowoczesny system łączenia za pomocą śrub. Co dodatkowo istotne, bieżnia pochłania wszelkie wstrząsy w trakcie biegu.
Urządzenie jest niewielkie, bardzo proste w obsłudze oraz nowocześnie zaprojektowane.

Bieżnia BE08 to technologia XXI wieku, nowoczesna, lekka i intuicyjna w obsłudze. Wykorzystując design nowoczesnych telefonów komórkowych, bieżnia została zaprojektowana w najbardziej eleganckiej formie, cienkiej podstawie z wbudowanym cyfrowym wyświetlaczem – bez górnej ramy, dużego komputera i podłokietników. Po pionowym postawieniu, bieżnia zajmuje jedynie 0,06m2 powierzchni. BE08 jest bardzo lekka i poręczna, co umożliwia swobodny transport oraz przechowywanie w dowolnym miejscu.

HD-4

1Mini-walk

[Głosów:11    Średnia:2.9/5]