Warszawa – praca dorywcza dla studentów, młodych mam i rencistów

0
2063

Chcesz podreperować domowy budżet albo odłożyć pieniądze na realizację wymarzonego celu? Praca dorywcza w Warszawie czeka na każdym rogu, trzeba tylko dobrze się rozejrzeć! Stolica daje nieograniczone możliwości – możesz pracować zarówno we własnym domu, jak i wyjść do ludzi. Możesz pracować po kilka godzin dziennie, albo w weekendy czy określone dni tygodnia. W dodatku możesz przy okazji rozwijać swoje pasje albo powiększać swoją prywatną listę dobrych uczynków. Żadne inne miasto nie jest równie przyjazne osobom zaradnym jak Warszawa – praca dorywcza sama Cię tu znajdzie!

Gdzie szukać pracy dorywczej w Warszawie?

pexels-photo-887827Zacznij przeglądać wiodące portale ogłoszeniowe, takie jakie OLX, Gumtree, Pracuj.pl czy Gratka. Ciekawe oferty możesz znaleźć również na stronie Urzędu Pracy m.st. Warszawy oraz lokalnych portalach. W stolicy nie brakuje również agencji pracy tymczasowej oraz biur pośrednictwa pracy i doradztwa zawodowego – tam z pewnością masz większe szanse znaleźć pracę dorywczą w krótkim czasie. Przy wyborze pośrednika warto kierować się opiniami znajomych czy komentarzami na forach/w grupach dyskusyjnych (LinkedIn, Facebook). Uczestnictwo w mediach społecznościowych nie tylko może uchronić Cię przed oszustwem, ale również ułatwi Ci znalezienie wymarzonego zajęcia. Jak już wspomnieliśmy, praca dorywcza w Warszawie jest dostępna niemal na każdym kroku – dlatego nie zdziw się, jeśli trafisz na ciekawą ofertę na swoim osiedlu, przystanku autobusowym, w sklepie, na uczeni, tablicy ogłoszeniowej czy w lokalnej gazecie.

Warszawa – praca dorywcza dla każdego. Co możesz robić?

Przede wszystkim szukaj zajęcia, które będzie dostosowane do Twojej sytuacji osobistej. Jeśli jesteś studentem, możesz pracować „na słuchawce”. Call center słyną z elastycznego czasu pracy i raczej nie powinieneś mieć trudności z dopasowaniem grafiku do rozkładu zajęć, niezależnie od tego, czy jesteś na studiach dziennych, wieczorowych czy zaocznych.

Pracę dorywczą w Warszawie z łatwością znajdą również nastolatki – wyprowadzanie psów, opieka nad dziećmi czy drobna pomoc osobie starszej to typowe zajęcia dla odpowiedzialnej młodzieży, których można podjąć się w weekendy lub w wakacje.

Mamy wychowujące małe dzieci także nie mogą narzekać na brak ofert, przy czym z wiadomych względów będzie to raczej praca w domu. Udzielanie korepetycji, wirtualna asystentka, rekrutowanie opiekunek do pracy za granicą, konsultantka kosmetyczna – wybierz zajęcie zbliżone do Twoich umiejętności i zainteresowań, a następnie odpowiadaj na ogłoszenia i zamieszczaj własne oferty lokalnie lub w Internecie.

Znaleźliśmy również inne, ciekawe oferty pracy dorywczej w Warszawie, które często widnieją na portalach ogłoszeniowych: asystent osoby niepełnosprawnej, pracownik do obsługi recepcji, pomoc przy inwentaryzacji, pracownik HELPDESK IT, stażysta do programu telewizyjnego, pomoc przy sprzedaży, osoba do marketingu sieciowego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]